| anonim_4396 a întrebat:

Ma uit la fundul tuturor femeilor si fetelor pe care le vadlaughing

E ceva normal? laughing

6 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Da, e ceva normal. Instict barbatesc, da' ai grija la babe laughing

| daηă a răspuns:

De ce nu? rolling on the floor

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Suuper normallaughingrolling on the floor

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Si eu ma uit inca,dar mai discret. Bunicul meu spunea ca daca unui om nu-i plac femeile,nu are pofta de mancare,nu are vreo slabiciune privitor la un joc,un pahar,sau nu pomeneste cativa sfinti cand isi da cu ciocanul peste degete,atunci e ceva in neregula cu el.Un banc spune ca o femeie sta cel putin o ora in fata oglinzii,foloseste cele mai sofisticate farduri,cele mai suave parfumuri,iar cand iese din casa,barbatii exlama:-,, ba, ce fundulet misto are!,, Esti normal, dragul meu, cel putin atata timp cat n-o iei in brate si sari cu ea in primul sant.Bafta!

| JokerV a răspuns:

Cred ca esti afemeiatlaughing ca si mie, si eu ma uit e normal doar esti baiat

| Mara989 a răspuns:

Daca esti baiat, da.Este normal. happy