| RazvanSmile a întrebat:

Ma uitam la o prezentare power poin si am vazut o poza care imi trebuie si as vrea da o salvez in calculator.Se poate?

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Da, se poate, daca prezentarea nu-i parolata! Daca-i parolata, trebuie sa spargi parola si la asta nu ma pricep! Daca nu este, atunci intri in PowerPoint, deschizi prezentarea aceea si iei ce-ti trebuie (imagine sau text), apoi inchizi cu Close, fara sa salvezi ca sa nu modifici continutul prezentarii primite si sa o poti da si la altii sa se bucure de ea. Ar trebui sa mearga! Bafta!