| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam pe la miste intrebari si am vazut cati-va dementi care la multe intrebari au derutat persoanlele punand un site zum.ro sau cam asa ceva
nu am dat click pentru ca m-am gandit ca poate e virus sau poate e un concurs cu puncte din alea care daca le strangi pe toate iti da premiu(dc sa ajut pe cineva sa castige un iphone nu?:d )
Parerea mea e ca sunt niste fraieri cersetori voi nu credeti acelasi lucru(sondaj de opinie :d )

6 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Si eu ma gandeam ca e un virus, dar am intrat si am vazut ca e concurs din ala stupid...si de atunci nu am mai dat. Si eu cred ca sunt nistre fraieri, dar pe locul unu se afla cersetorii de funda...sunt sigura ca ai intalnit multi si nu stiu ce credeti dar chiar nu-i mai suport

| Wilder a răspuns:

Exact acelasi lucru cred si eu si ar trebui sa se dea ban pentru cine innebuneste lumea cu situl ala.Acum cateva luni era aceeasi nebunie, dar cu alt site...

| ydaa a răspuns:

Nu! fraieri nu sunt pentru ei incearca si se straduiesc sa castige cevaa nu-i unlucru rau da pun eu intrebari si vad mereu zuum nu stiu cum ma ia draci
vor si funda la raspuns ca nu cred ca ma ajuta la ceva
dar astaa nu inseamnaa ca sunt fraier nu vad ca sunt fraieri in astaa pentru ei incearca
daa cersetori sunt nenee astaa dahappydeci fundabig grin

| Ramona1 a răspuns:

Exact.

| FightLoveHope a răspuns:

Ba da! Aveam si eu nevoie de o locatie si am porimit asa ceva. Am dat click, nimic! Ma rog, mi se pare frumos sa ajutam, dar nu mi se pare frumos ceea ce fac ei!
Sunt impotriva!

| Bot a răspuns:

Acele întrebări / răspunsuri întradevăr sunt spam dc le mai vezi raporteazăle pentru ca e nevoie d minim 2 raportări pentru ca postarea sa fie stearsa și da și eu cred ca sunt niste milogi