| jumbO a întrebat:

Mai multe porecle sau prescurtari pentru numele Rahela, Rahe!
sau daca nu de exemplu ceva mai interesant, cum ar fi : doza de sentimente, portocala, etc!
Funda pentru cele mai interesante puppy dog eyes! love struck

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mihαelα a răspuns:

Rahé, ela, hela, ahela, rahelika, rahelly, helly, rahelutza, rahelcik, Rahellyna. Si acestea ar mai fi nişte idei pentru id-uri: Bella_Rahella Sweet_ عℓa just_hعℓa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ela, Drag cu iubire, extaz puternic, floare de colt, trandafir pufos, gypsy rahe, spic de grau, sticluta cu esente, si iti mai zic cand mai am ideiilaughing) Sper ca ti-am fost de ajutor:X
Succes in continuarewinkinghappy