| fatacuesarfaroz a întrebat:

Mai stiti ceva despre the vampire diaries / true blood si gossip girl? happy

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

The vampire diaries si gossip girl apar abia în toamnă sezoanele noi, iar True Blood apare acum în iunie sau iulie big grin

3 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

Nu prea stiu. apare sezonul trei din gossip girl si vampire diaries abia in toamna...probabil in septembrie. daca aflu ceva interesant te anunttongue.imi place mult vampire diaries dar si gossip girl.sunt serialele mele preferate.

| Munchkin a răspuns:

Ştiu sigur că sezonul 3 din True Blood începe din 13 iunie în SUA, ceea ce înseamnă că pe la noi o să înceapă din 14.

| lili19 a răspuns:

Despre gossip girl stiu ca se filmeaza sezonul 3.