| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Mai stiti filme in care a jucat Josh Hutcherson? Inafara de calatorie spre centrul pamantului, bringe to terabithia sau zathura pls

Răspuns Câştigător
| TheOriginalUser a răspuns:

Joshua Ryan "Josh" Hutcherson (n. 10. 12. 1992) este un american de film şi televiziune actor. El a inceput sa cante la începutul anilor 2000, care apare în film şi televiziune minore mai multe roluri. A câştigat de expunere mai mare, cu roluri majore în filmele din 2005 Little Manhattan-ului şi Zathura, RV 2006 comedie, 2007 aventura de familie de film Firehouse Dog, adaptările film Bridge to Terabithia, Călătorie spre centrul Pământului şi Cirque du Freak: Vampire's Assistant. La data de 30. 03. 2008, Hutcherson a câştigat un premiu Young Artist (pentru conducere tanar actor). Hutcherson a fost, de asemenea, prezentate pe o ediţie Celebrity Adolescenţi a show-ului MTV Cribs. El este, de asemenea, setat pentru a juca în remake-ul lui Robert Red Dawn.

Asta e ce am gasit despre elbig grin

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Lista filmelor şi date despre el http://www.imdb.com/name/nm1242688/

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Http://www.imdb.com/name/nm1242688/
Găseşti aici!

| Romancutza a răspuns:

Becoming Glen (2002) Film TV
House Blend (2002) Film TV
E.R. Medici in prima linea (ER), nell'episodio "Il cuore di Toby" (2002)
One last ride - L'ultima corsa (One Last Ride) (2003)
I cani dei miracoli (Miracle Dogs) (2003) Film TV
The Division (The Division), nell'episodio "'Till Death Do Us Part" (2003)
American Splendor (American Splendor) (2003)
Wilder Days (Wilder Days) (2003) Film TV
Line of Fire, nell'episodio "Take the Money and Run" (2003)
Eddie's Father (2004) Film TV
Motocross Kids (2004)
Party Wagon (2004) Film TV (voce)
Justice League (Justice League), nell'episodio "For the Man Who Has Everything" (2004) (voce)
Il castello errante di Howl (Hauru no ugoku shiro) (2004) (voce)
Polar Express (The Polar Express) (2004)
Derby in famiglia (Kicking & Screaming) (2005)
Innamorarsi a Manhattan (Little Manhattan) (2005)
Zathura - Un'avventura spaziale (Zathura: A Space Adventure) (2005)
Vita da camper (RV) (2006)
Un ponte per Terabithia (Bridge to Terabithia) (2007)
Il cane pompiere (Firehouse Dog) (2007)
Winged Creatures (Winged Creatures) (2008)
Viaggio al centro della Terra 3D (Journey to the Center of the Earth) (2008)
Aiuto vampiro (Cirque du Freak: The Vampire's Assistant) (2009)

| NothingImportant200 a răspuns:

Acum va juca in the hunger games. Foarteee frumoasa cartea si filmul sper sa fie pe masura happy