| LauraNica92 a întrebat:

Mai sunt biciclete de inchiriat in Herastrau? Nu vreau sa ma duc degeaba pana acolo.

Răspuns Câştigător
| Rezzo a răspuns:

Seara buna. Uite am sa ma uit prin izvor daca sunt, eu pe acolo am vazut mai des decat prin herastrau, daca tot trec prin zona aia, si-ti las un mesaj daca sunt sau nu, desi in perioada asta a anului nu cred

3 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Eu am fost chiar ieri in Herastrau si nu am vazut nicio bicicleta...era aproape pustiu parculhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai gasesti ...itzi pot imprumuta eu o bicicleta daca vrei laughing

| LauraNica92 explică:

Multumesc.happy