| PupicelT a întrebat:

Maiiii, ati cunoscut persoane care sunt in zodia scorpion? Ce parere v-ati facut despre persoana respectiva?

Răspuns Câştigător
| CenturyChild a răspuns:

La fete eu sunt scorpion. In general scorpioancele sunt retrase, au un autocontrol foarte bun, nu uita usor si uneori nu iarta si sunt razbunatoare dar sunt si prietene loiale si corecte.In general nu e bibe sa "calci pe coada" o femeie/fata scorpion. La baietii stiu ca sunt altfel n-au legatura cu caracterul fetelor. Oricum baietii scorpioni pe care i-am intalnit pana acum nu mi-au facut o impresie prea buna...

3 răspunsuri:
| Izz a răspuns:

Da, chiar mama este.Este o persoana foarte buna, cateodata se supara mai rau. Dar e o persoana buna.happy:smug

| Optima a răspuns:

As vrea si eu sa stiu...caci sunt si eu scorpion big grin

| PupicelT explică:

CenturyChild...tocmai m`ai descris pe mine.pentru ca eu sunt scorpion...cu ascendent in scorpion devil