| Ale0132 a întrebat:

Maine ajung la Bucuresti si vreau sa stiu de la Gara de Nord pana la Aparatorii Patriei ce tramvai pot lua? sau un mijloc de transport care sa ajunga mai repede

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Mai lejer si mai rapid ar fi sa mergi cu metroul DRISTOR 2 o statie de la Gara de Nord la Piata Victoriei, apoi sa schimbi magistrala (intreaba lumea daca nu te descurci) si sa mai mergi cateva statii cu metroul pe care scrie BERCENI.

http://nonstopbucuresti.ro/img/harti/harta-metrorex-magistrale-noi.jpg