| AvalohAlyn a întrebat:

Mancati dulciuri? Va plac dulciurile? Cum rezistati tentatiei lor? Ce dulciuri va plac cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Salut! Cred că în această lume sunt puţini oameni care să nu fi consumat/consume ceva dulce. În prezent, datorită problemelor de sănătate pe care le am, medicul mi-a recomandat, în general, să le evit, dar uneori îmi mai scapă câteva. Trebuie să recunosc că mă lupt cu aceste ispite, şi uneori ca să mă potolesc îmi zic că sunt toxice happy Mai am de lucrat la capitolele ambiţie şi voinţăwinking Cel mai mult îmi place tortul de mere, ciocolata albă, clatitele, crema de zahăr ars, plăcinta de mere, baclavaua, fursecurile cu stafide, gogoşile, turta dulce, checul cu fructe, cornuleţele, kurtos-kalacs-ul, cremşnitul, gofrele, rulada cu gem, tartele cu fructe. Poftă bună happy

13 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mie îmi plac mai mult chestiile sărate dar când şi când mai scap la dulciuri şi au ăştia la Mega Image o ciocolată cu alune cât pumnul...na! uite ce-mi faci şi eu ţin post!

| inna a răspuns:

Ciocolata, nu pot traii fara ea big grin

Imi plac si placintele si gogosile.

| georgiana a răspuns:

Da, ciocolata :X nu stiu daca am leac, poate cand o sa ma fac obeza. laughing

| M.madallina a răspuns:

Imi place inghetata cu tiramisu sau ciocolata, ciocolata heidi cu alune caramelizate si prajitura tiramisu(facuta in casa)

| Larette a răspuns:

In ultimul timp nu prea am pofta de dulciuri, plus ca antrenoarea nu imi da voie sa mananc.
Dar cateodata mai iau inghetata ori Joey.

| Rosalie_9695 a răspuns:

Ador dulciurile love struck Imi plac ciocolatele, inghetatele, prajitueile si tot ce e dulce love struck

| r8driver a răspuns:

Eu...ami place ceocolatawinking

| DoOdO a răspuns:

Da imi plac dulciurile si pot rezista foarte usor(adica arunc tot ce inseamna dulce din casa si mananc fructe)...ciocolata ca menta e preferata mea.

| Aurelia a răspuns:

Imi plac dulciurile, insa nu sunt obsedata de ele, as putea trai si fara sa mananc dulciuri. Dar ca sa raspund si la ultima intrebare, imi place inghetata, ciocolata, bomboanele...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea mananc dulciuri, foarte rar simt nevoia de dulce si atunci optez pentru inghetata, napolitane Joe sau KitKat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iau putina apa sfintita in gura si ma rog la Dumnezeu, am timp de ciocolata pe lumea cealalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cele făcute în casă.
Pa, pa.