| Krina a întrebat:

Mare sau munte?
Argumentati!

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Munte.Ador aerul curat de munte, drumetiile, linistea, iar bronzul e mai sanatos si dureaza mai multwinking. Imi place si marea dar ma plicisesc repede, si nu pot sta mai mult de 3 zile.

20 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Munte.Ador aerul curat de munte,drumetiile,linistea,iar bronzul e mai sanatos si dureaza mai multwinking.Imi place si marea dar ma plicisesc repede,si nu pot sta mai mult de 3 zile.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mareawinking Soarele puternic, apa curata, nisipul fierbinte...

eileen
| eileen a răspuns:

Marea imi place tare mult, imi place sa stau la plaja, sa lenevesc, sa ma coc la soare, sa ma balacesc in apa... uhhh...

lolita
| lolita a răspuns:

Eu prefer muntele dar acum locuiesc la mare si chiar de 1 mai am fost la mare. ma pedepseste dumnezeu cred laughing amandoua imi plc. muntele vara si marea iarna. eu nu suport nu prea multa caldura dar nici prea mult frig big grin

| Parintele a răspuns:

Munte.Aer curat, liniste, prietenii de calitate.

| selef a răspuns:

Strainatate, mai ieftin mai civilizat.

| JustMeFlory a răspuns:

Mareee bineinteles! abia o astept, sa ma balacesc ca o ratuscaaaabig grin...si sa ma bronzezdevil

| anonim a răspuns:

Munte, fara indoiala.big grin

tundenana
| tundenana a răspuns:

Munte... e mai putina lume... eu imi doresc liniste... in viata de zi cu zi sunt inconjurata de lume... forfota si galagie... imi doresc ceva linistit, un loc unde ma pot refugia sub un brad sa ascult pasarile cum ciripesc, sa simt aerul curat, sa nu ma izbesc de omeni peste tot... sa fiu doar eu si familia mea... eventual prietenii... poate suna prost dar chiar imi face bine linistea de la munte... nu zic si la mare imi place dar acolo e mereu un du-te vino... nu poti sa te odihnesti de la mare vin mai obosita decat am fost cu toate ca e frumos si placut...

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

Si tu acum... flori fete sau baieti? tongue

| tukhey23 a răspuns:

Marea=fete hot laughing

| N538961518 a răspuns:

Munte doarece stau la mare sunt satul de ea, plus ca nu stiu sa inot laughing nu-mi place soarele si urasc sa fiu plin de nisip.

| hashe86 a răspuns:

Munte oricand
imi place natura, verdele, aerul curat, linsteacare ti o ofera, drumetiile, soarele bland de munte vara, libertataea lui, linistea, absenta forfotei de la mare, raurile cantatoare de la munte. totul.
desi imi place apa, nu mi place mare, prea aglomerat, prea cald si nici cu inotul nu prea sunt prieten.

| Teardrop:] a răspuns:

Mare. pentru ca este mai cald.si pentru ca imi place sa stau in apa...

| loredanarotariu a răspuns:

A mai fost recent intrebarea asta. Munte.

| Ella_6365 a răspuns:

Aleg mare, intotdeauna mi-a placut mai mult soarele, briza de acolo pur si simplu este mirifica, ador sa inot! la munte nu-mi place deloc

| sorana_1576 a răspuns:

CRED CA O SA FIE MARE, DEOARECE LA MUNTE TREBUIESA URCI, SI SANATATEA NU-MI PERMITE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestie de gust. eu nu dau marea pe nimic, pe altii ii agita. mi se pare plictisitor la munte, pe altii ii calmeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marea cu siguranta, urasc frigulhee hee
Imi place sa inot, si ador caldura soarelui :X

| djady a răspuns:

Mare mai intrebi?