| BluePuff_3062 a întrebat:

Unde va place mai mult, la munte sau la mare? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| Princessee a răspuns:

Imi place peste tot. In ambele locuri.
Vara imi place si la munte si la mare
Iarna imi place numai la munte

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Dupa o cura marina, un sejur la munte.Amandoua te ajuta sa respiri nemarginitul. Mira

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

La munte... E mai liniste, e mai racoare, e... un peisaj mirific... Un foc, o cantare la chitara, oameni ok... si nu mai ai nevoie de nimic.

Janina
| Janina a răspuns:

La munte pentru ca imi e rica de apa...era sa ma inec odata

| inna a răspuns:

Oriunde e frumos, daca stii sa te distrezi si ai alaturi de tine prietenii si familia.

auran
| auran a răspuns:

Nu are importanta frumusetea si prospetimea aerului se regaseste in ambele locatii

| JustMeFlory a răspuns:

La munte iarna.si vara la mare ca sa ma bronzez si sa ma balacesc ca o ratusca:X

| Bianca26bb a răspuns:

La amandoua. Atata timp cat sunt relaxata, e cel mai bine!

| Kyky a răspuns:

Amandoua sunt super, atata timp cat stii sa te distrezi si ai cu cine. De relaxat, te poti relaxa si la munte si la mare. Daca ar fi dupa mine sa aleg unde ma duc vacanta aceasta as spune... in ambele locuri!

| Onutzu a răspuns:

Si la munte si la mare. Dar in special la munte ca de mare sunt cam satul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele, la munte imi place sa ma plimb si privelistea. La mare imi place sa ma balacesc in valuri, e super happy