| bahoi a întrebat:

Merge sa port bernude portocalii cu cămaşă in carouri gri si negre? Nu prea am vazut pe nimeni sa poarte asa tongue

7 răspunsuri:
| CookieTsang a răspuns:

Daca asa vrei, si iti sta bine, DA.
Nu te baza pe minciunile spuse de invidiosi, imbraca-te cum iti place.

(:

Răspuns utilizator avertizat
| daniella9805 a răspuns:

Pai daca tu vrei da merge dar incearca sa iti pui ceva accesorii negre sau gri si pantofi negrii neaparat.;:*

| TeooOo a răspuns:

Daca vrei sa fii diferit de altii mdahappy

| MisseEmmo a răspuns:

Nu cred ca mere de fapt nu merge dar daca vrei poti sa fii originala si poate le place si celor din jurul tau bafta fundalaughing?