| unul1 a întrebat:

La un sacou gri in carouri ce camasa ar merge? Sunt baiat.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Camasa neagra se potriveste cel mai bine, dar merge si un mov deschis sau alb.

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
O camasa neagra sau indigo.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Parerea mea ca s-ar potrivi cel mai bine o camasa neagra. Dar cred ca ar merge si alba. Incearca-le pe amandoua.

| neutrino a răspuns:

O camasa simpla, alba.

| MaTrIx8378 a răspuns:

O camasa alba sau chiar si neagra, asa le poti sorta; p

| Ando1dul a răspuns:

Alba sau neagra

| danceisme a răspuns:

Buna!
Incearca modelele simple. Uite cateva idei:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Incearca sa eviti camsile foarte incarcate, sau care au carouri(pentru ca deja ai sacoul in carouri, si ar parea prea incarcat).
Sper ca te-am ajutat!:-h

| mishulicka a răspuns:

Sacou gri in carouri, daca esti indraznet si vrei sa iesi in evidenta ia-ti o camasa de culoare deschisa.bleo,lila,roz,galben pal...

| PinguinulSaltaret a răspuns:

O camasa albastru inchis ar merge f bine. se poarta albastrul anul asta