| BruneTTe a întrebat:

Mergeti la noapte la Inviere?
Intrebare pusa din curiozitate. Vreau sa vad cate persoane ca mine [ care sa nu mearga ] mai sunt laughing

Apropo. sa pasteti fericiti >: Paste fericit tuturor!

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu aveam de gand sa mananc la fast food dar pana la urma raman in casa.

| pwp a răspuns:

Paste Fericit,Nimic love struck
[eu am fost la Inviere, doar sa iau lumina, nu am mai stat si la slujba]

| DakotaRoyse a răspuns:

Eu nu merg. Stau acasă şi mă uit la tv. Poate găsesc vreo luminiţă la tv, sau cine ştie, îmi explodează tv-ul şi atunci o să am şi eu lumânări aprinse laughing

| push2gl a răspuns:

Eu merg deoarece macar acum sa-mi fac ''meseria'' de crestin daca nu ma prea duc la Biserica

| Oxanna a răspuns:

Eu merg...happy

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Nu, nu merg.

| Jello a răspuns:

Da!

| Maria02 a răspuns:

Normal.happyCum putei sa nu mergeti? angry,, ...Cica ""Eu nu merg. Stau acasă şi mă uit la tv"".Cum putei sa fiti asa? E ziua de paste, e Invierrea LUI!:X.

| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

Eu nu merg...pur sh simplu

n-am chef de babe care jelesc pacolo laughinglaughinglaughing

| Maddalinapunct a răspuns:

Da normal

| iulianr a răspuns:

Eu merg

| VORTEX a răspuns:

Eu merg si ar trebui sa mergi si tu pentru ca este un eveniment important si decat sa pierzi timpul degeaba prin casa mai bine mergi cateva ore la birerica, sunt sigur ca nu o sa-ti strice cu nimic ba din contra iti vor face bine.bafta

| Beatrice_5910 a răspuns:

Daca nu as fi obligata nici eu nu m-as duce sad

| IoanaBogdana a răspuns:

Eu merg doar pentru ca merge si tata.
mai degraba as fi stat in casa si m-as fi uitat la slujba la tv, cum fac mama si sora mea. dar parintii zic sa merg asa ca nu am de ales.;]

| stefan97nic a răspuns:

Eu merg.Du-te si tu macar 30 min si daca nu iti va place du-te acasa dar oricum PASTE FERICIT

| Wildie a răspuns:

Eu nu merg. Tata nu vrea...ce draq

| măcheamăăăî a răspuns:

Eu merg, dar nu stau pana la dimineata chiar.winking

| CariKet a răspuns:

Eu merg! Da`ti seama ca ma obliga parintii :]] parca am 5 ani rolling eyes

| iulyspy a răspuns:

Normal ca mergtongue
Paste fericit!:*

| IceCube a răspuns:

Nici eu nu cred ca merg, desi as vrea...

| lordbogdan a răspuns:

Merg la inviere big grin, Paste fericit la toti! big grin

| BabyDoll a răspuns:

Eu nu merg. Se duc ai mei happy

| georgi97 a răspuns:

Eu merg. poate ma mai inatlnesc si cu colegi si prieteni

| Diana_7761 a răspuns:

Nu merg. n`am mers in nici un an. Nu mi se permite de catre "bunii mei parinti " sa umblu asa tarziu prin cartier. :d

| Smileee_3231 a răspuns:

Nu.eu nu merglaughing

| eduardlica a răspuns:

Eu nu merg Plictisealaa!laughing

| Dyanna97 a răspuns:

Eu merg impreuna cu familia mea...happy

| Darius_5909 a răspuns:

Eu merg