| catahardy a întrebat:

Metin2: unde pica sabie otravita, lance semi-om, sabie batalie, sabia maniei, lance partizan (scuzati daca nu le-am scris corect) si cam atat pe moment... dau fundita la cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
| hONEST a răspuns:

Sabie Otravita - Metin (lv 80-85)
Lance Semi-Om - Semi-Oameni (Portal, desert langa V1)
Sabie Batalie - Metin (lv 85-90), Padurea Rosie
Lance Partizan - Metin Lv 90
Sper ca ti-au fost de folos big grin!

44 răspunsuri:
| teddutzu a răspuns:

Intra pe site-ul asta si o sa gasesti tot ce-ti trebuie ! : SPAMindex.php?r=kM2C

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pica sabie otravita; partizan; ninfa; maniei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Otravita la metine de lvl 5
semi-om la metine de lvl 15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semi-om pica la gigantii/portalu de langa v1. sabia maniei si otravita pica la metine doar de 100 sau rar la alea de 90 batalie la metinu de 90 doar rar la ala de 85 party la fel ca batlle! sper sa te ajute!

| valy7 a răspuns:

Sal am lvl 75 si am cam 10 lazi incer cu coasa s-ar putea sa-mi cada semi-om daca pun si manu stiua talharului pe mine?happy

| valy7 a răspuns:

Sal, sunt razboinik si am lvl 75, am 10 lazi inger cu coasa, daca le deschid ce seanse am sa-mi cada semi-om?happy ( dar daca le deschid cu manu stiua talharului imi va cadea semi-om happy big grin )
Astept raspuns happy

| MiRceA0980 a răspuns:

Armele big grin astea pica La Mira de lv lv 75+ mai ales otravita iti recoand acolo cel mai bine pica de obicei cu pgm +15 cea mai mica care a picat acolo a fost 5big grin asa ca daca esti cavaleresc ai sanse SI cat despre semiom oh go on numai la golemi de piatra gasesti si in padurea rosie.Nu mai stiu sigur ce moob oricum copaci fantoma rau sau.Partizanu pica in padurea rosie la bustean fantoma.bataliei da si la metine mai bine incerci la metinu de 90big grinsi parca si la miria pica orcium big grindaca vrei o funda nu ma supar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la orci acolo mi-a cazut mie lancea partizan+1 sau daca vrei sabia otravita du-te la caine al ciumioe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In lada regelui de foc pica battle si partizan si celelalte in lada morte albastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omg frate da sunteti noobi? ajtia care vb aiurea cica semi om la metin de 15:| du-te ma si spanzurate uitati aici unde pica orice item : http://board.metin2.ro/index.php?page=Thread&threadID=45094

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pica in miria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sabie epica din batalie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sabie Otravita - Metin (lv 80-85)

Lance Semi-Om - Semi-Oameni (Portal, desert langa V1)

Sabie Batalie - Metin (lv 85-90), Padurea Rosie

Lance Partizan - Metin Lv 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pica semiom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Otravita in padure

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate armele pica la lazi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://metin2tips.blogspot.com/2010/01/ghid-pietre-metin uitate aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Am si eu o intrebare:
cine are cont pe Metin2 True si n-are nev de el sa ma bage in lista de mess: alexandradutu9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pica abanosi?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.sustineunicef.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La monstri din grota exilului de ex golemi ai cerului(mie mia picat semi-om la unul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da lance patizan pica la metine de 90 sigur sau de 85 mai rar la fel si sabie batalie in privinta sabiei otravite iti recomand sa mergi la miria la lvl 75-80 pica repede mult noroc a si semi-om pica la golemi nu stiu sigur de care... vezi tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abanosi pica la brutali cum este arcasul brutal sau parca general brutal sau ceva de genul nu mai stiu bine numele... poate sati pice si sabie luna plina sau Fms pe scurt mai pica si armuri de 34

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TOATE armele de 65, 75 si armurile de, 66 pica in lazile sefilor cu nivel corespunzator *

*= pentru. arme de bati sefi cu nivelul plus minus 10 la nivelul armei, cu cat mai aproape lvl sefului de lvl armei cu atat ai sanse mai bune big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pica in miria la metine din padurea rosie si la un mini boss din miria mie mia picat dinte stafie in padurea rosie si otravita in miria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspun! Otravita pica mai rar in v2 asa, semi-om pe la semi-oameni si celelalte tot asa prin v2!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate raspunsuri stupide, ma rog poate pe private! pe ro. otravita, semiomul, partizanul, nimfa, pica in v3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa mentionez, semiomul, otravita pica la luptator satou iar mania in lada de la reaper etaju 9 dt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mie mi-a picat party la monstri din padurea rosie, nimfa,battle dine lazi amandoua, otravita, manie le faci tin batlle (iti trebuie strategie de contact), semi-om nu stiu unde pica. Dar am si eu o intrebare unde sunt semioameni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Otravita,maniei le faci din battle
part mie mia picat in padurea rosie
battle pica la metinde sau in lazi
lance semi-om nu stiu unde pica
Am si eu o intrebare
Unde gasesc semioameni