| Misu1997 a întrebat:

Unde cade : sabie otravita (lv 75); lance semi-om; sabie de batalie; lama dinte de stafie.
Otelele pica si in campul serpilor?

Răspuns Câştigător
| mamoca0 a răspuns:

Buna uite aici tot : sabie otravita (75) in grota exilului (v3)
semiom in metine de 85-90 in V4(padurea rosie)
batalie si dinte (ninfa sau magnetica ) cade in metine de 70 -85
si otelul cade in metine de 75-85 in red fortrest

| a1m3r a răspuns (pentru mamoca0):

Semi omu nu cred ca pica la pietre, pica numai lazi reaper si la giganti Miria

| mamoca0 a răspuns (pentru a1m3r):

Cade numai doar pe unele private

10 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Mamoca0 mah ai dat raspunsuri gresite toate majoritatea chiar toate si ai luat si funda mah sabie otravita = lada inger caosa v4 sau miria batalie, stafie=metine 90 sau lazi bosi in afara de lada oberock semi-om=lada inger caosa v4(nu stiu sigur v4) si la miria si o otelele la metine 90 si da cade la miria otele

| mamoca0 a răspuns (pentru UbexFlo):

Asta pentru ca toate sunt raspunsuri bune invata metin inainte sa vorbesti

| UbexFlo a răspuns (pentru mamoca0):

Bah, in primul rand era gagicamiu care a dat raspunsul.Asa.in al2lea rand se joaca metin de ani de zile, nu il inveti tu pe el, te invata el pe tine Metin bah ca le-a luat pe toate rand asa ca vezi-ti de borsu tau si nu mai comenta daca nu stii pe ce lume traiesti, ai inteles?

| mamoca0 a răspuns (pentru UbexFlo):

Da da da mai lasa-ma u si lezbianul tau prieten

| UbexFlo a răspuns (pentru mamoca0):

Daca vrei sa stii, cuvantul pentru baieti este "gay" si daca era, nu mai avea gagica.winking Copil obsedat de metin ce esti

| white93 a răspuns:

Pai in padurea rosie, v3...

| a1m3r a răspuns:

Otele,battle,dinte stafie==> padurea rosie 2 la pietre de 90
sabie otravita==> v3 la semi oameni
lance semi om==>la giganti la Miria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate cele de mai sus+lazile de reaper