| BLEACHhallow32 a întrebat:

Metin2: unde pica si la ce monstri pica semi-om, sabie batalie, lance partizan Dau fundita la cel mai bun raspuns si mai spuneti-mi daca vreti va rog cum sa fac bani mai usor pentru o posedata

Răspuns Câştigător
| 20deCentimetriRecords a răspuns:

Semi-Omul pica la Gigantii din campul cu serpi si din cufarul ingerului cu Coasa
Sabie batalie : cufere te testoasa, 9cozi, regele focului etc, si la metinele din padurea rosie si padurea fantoma
Partizan:pica din cufere si la metin in padurea rosie si padurea fatoma, respectiv V4/V3

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aktra a răspuns:

Aceste pica la cufere (cel mai probabil la cufarul ingerului cu coasa, in Demon Tower, Turnul Demonilor)