| andrey54 a întrebat:

Metinul sunt sigur cai foarte obsedant l-ai vazut ti-a placut eu am renuntat dar am un var mai mare (12 ani) inca incerc sal deobsedez laughing vreau ajutor raspundeti la intrebare plz

5 răspunsuri:
| clauu a răspuns:

Si eu am jucat un an metin, am avut foarte multe realizari, dar si foarte multe pierderi, in loc sa ies cu prietenii afara stateam si ma jucam metin...Acum ma bucur ca nu mai joc acest joc. Cred ca o varianta ar fi sa ii furi contul varului tau si sa ii stergi caracterul happy

| Doddel a răspuns:

lasa-l sa faca un lvl mare sa-ti spuna uite arule ce am aici bla bla, stai langa el cand joaca nu-i spui nimic, doar pari si tu interesat, vezi ce parola are, intrii si bam ii golesti contul tot sa numai aiba nimic si banii ii arunci tot si asa poate se lasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge internetul si metinul si dupa aia cereti scuze si spune-i ca ai gresit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si iop imi plk ffooarte mult Metin2.Ro love struck:Xlove struck

| andrey54 explică:

Da dar e chestia ca e empire mt2 in italiana nu prea stiu contul