| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a atras atentia vorba asta: Nu-ti trai viata prea in serios, ca oricum nimeni nu scapa viu din ea. Ce parere aveti?

10 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pai e cam adevart ceea ce spune spre final dar cum sa nu te implici daca tot o traiesti. Eu zic ca asta e farmecul nu? Altfel ar fi prea monoton.

| Silvia a răspuns:

Eu stiu de mult timp zicala aia si de cele mai multe ori ma ghidez dupa ea.Cred ca e ft adevarata.
De ce sa fim mereu seriosi? de ce sa fim morocanosi?
De ce sa ne purtam ca si cum am fii inchisi intr-un ghips?
Cred super mult in zicala aia love struck. happy
big grin

| albastrel a răspuns:

Foarte adevarata! dar trebuie sa ne gandim ca nici la misto nu putem sa o traim...ca o viata avem! putem trai facand ceea ce vrem, fara sa regretam nimic. dar mai trebuie luata si in serios! ceea ce este sigur este faptul ca oricat ne-am zbate si ne-am pastra nu vom avea viata vesnica aiciwinking

| Cryssy a răspuns:

Este adevarat, dar totusi trebuie sa ne traim viata pentru ca doar o viata avem...

| Elena_1106 a răspuns:

Nu cred in ea trebuie sa traiesti viata din plin si este adevarat ca toata lumea moare dar asta nu trebuie sa te impiedice.
VIATA SE TRAESTE DIN PLIN!
Nu ai 9 vieti ca pisica ai doar 1 o singura incercare de a trece prin acest ''eveniment''. Este viata ...este scurta...si oricand se poate termina repede si fara durere sau incet si dureros dar trebuie sa gandim pozitiv.

| Elena_1106 a răspuns:

Ce raspuns ti-a placut si eu le am citit pe toate u? ce crezi? cine merita panglica? sincer i-as da-o lui alinu stiu in afara de mine glumeam scuze laughing

| Jupiter a răspuns:

Prostii...

| Alin_3886 a răspuns:

Pai e adevaratwinking

| claudiu1818 a răspuns:

Pai mai bine iti traiesti viata din plin, doar una ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi tu, de asta sint eu asa haios big grin tongue