| Laiyla a întrebat:

Mi-a sosit un colet de pe ebay in data de 01 la posta. Nu stiti cat il tin cei de la posta pana sa il returneze? Abia maine ajung sa-l ridic.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Coletele primite din strainatate se tin maximum 30 de zile, asa ca nu este nici o problema daca te duci maine sau chiar luni.

2 răspunsuri:
| bubu12234 a răspuns:

Nu il returneaza, doar iti pune o taxa ca ti-l tin acolo, cu cat mai mult cu atat taxa aia mai mare...de inmagazinare daca nu ma insel. poti suna sa aflii

| PiticaAlle a răspuns:

Ei automat il tin 3 zile la ei la posta după 3 zile iti adauga 2 lei pe zi la colet. Dar maine este sâmbătă este deschis la posta? O seara buna!