| patySsmile a întrebat:

Mi-am activat acel timeline remove ca sa nu mai pot vedea timeline-ul meu dar acum vreau sa-l vad inapoi ca timeline, cum fac? Urgent![funda]

2 răspunsuri:
| AlexMrs a răspuns:

Am facut si eu chestia asta! te duci acolo unde ai activat ala si incerci sa il dezactivezi! nu merge sa dai pe timeline-u altuia! Nu mai retin cum am dezactivat timeline remove ala. daca imi amintesc sau gasesc ceva revin!

| luiza95 a răspuns:

Simplu... dai la un prieten care are timeline si sus scrie get timeline funda? puppy dog eyes