| Otilikaa a întrebat:

Mi-am cumparat ipad 2 si mi-am activat wifi, dat nu stiu cum sa introduc adresa in net, nici nu gasesc unde
ma poate cineva ajuta?

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

d'oh este acolo o aplicatie cu iconita de busola, se numeste Safari. Apesi pe ea cu degetul (degetul mijlociu bineinteles) si acolo sus trebuie sa introduci adresa, in bara din stanga, aia mai mare.

Jesus!

2 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Ok si acum ca am primit funda. Cat de prost trebuie sa fii sa nu stii sa folosesti o amarata de tabla? Si sa si dai banii pe ea!

Răspuns utilizator avertizat