| supergeniu a întrebat:

Salut, astazi am cumparat un Nokia Asha 300, la germanos au spus ca are wifi, dar eu nu gasesc nimic prin telefon sad. Ma puteti ajuta unde gasesc butonul pentru activare wifi? am router clicknet (are si wifi)

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste-l cu placere, dar nu la Dragoste si sex se pune intrebarea asta.

| supergeniu explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate.ma poti ajuta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru supergeniu):

Consulta manualul de utilizare si afli sigur daca are sau nu.

| supergeniu explică (pentru anonim_4396):

Nu scrie nimic in legatura de wifi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru supergeniu):

Atunci nu cred ca are.Mergi inapoi la magazinul de unde l-ai luat si zi-le sa iti arate daca au spus ca are pentru ca nu gasesti in manual asda ceva.

| supergeniu explică (pentru anonim_4396):

Deci ..am pierdut 550 lei x(

| anonim_4396 a răspuns (pentru supergeniu):

Nuuuu.Le ceri sa rezolve situatia sau sa iti dea banii inapoi daca nu o rezolva.Altfel este suficienta o sesizare la OPC si fii sigur ca vor lua si o amenda de ii ustura sufletul.