| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont pe lady popular si sunt inca la nivelul 0.Mai trebuie sa-mi fac 2 codite negre, mi-am facut dar zice ca este necompletat.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| allyxo a răspuns:

Trebuie sa ii pui 2 codite negre cu breton.Asa:
http://tinypic.com/m/atkn4k/2

2 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Pai dai click acolo unde scrie cerinta si nu este completat dupa ce ai dat click iti va aparea o imagine cu frizura pe care trebuie sa o faci du-te la cuafor si fatiowinking
bafta:p

| Frrramboise a răspuns:

Pei, poate ca ti-ai pus doar extensii.in salonul de frumusete sunt mai multe coafuri, sub fiecare coafura este scris 50$...la extensii este 20$. tu trebuia sa alegi coafura cu coditze negre ( randul 3, ultima coafura, de jos in sus, daca nu ma insel) si sa selectezi culoarea neagra. dupa, trebuia sa salvezi infatisarea si sa astepti pana zicea "profil salvat, puncte castigate 40 ". mai incearca odata, sigur vei reusi! mult noroc big grin

Întrebări recente