| Cita a întrebat:

Ati auzit de jocul Lady Popular? Probabil majoritatea ati auzit!
Nu stiu cum sa trec de nivelul 1! Imi spune sa schimb parul sa pun codite negre si eu asta fac! Dar nu merge! Ma puteti ajuta? Sper ca da!

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Pai din cate imi mai aduc eu aminte trebuie sa iti faci coditele sa iti cumperi un obiect care iti place din mall si sa iti cumperi un apartament dar te poti uita la scopuri si o sa-ti apara acolo ce mai trebuie completat? succes si funda?:d

3 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Daca vrei trimite-mi mesaj cu User-ul tau si parola si til fac eu.
SI dupa te invat cum sa schimbi parola daca vrei.EU sunt la lvl 8.

| lapadatgeorge a răspuns:

Eu am jucat si il alegi si acolo sub imaginea cu numele tau scrie "salveaza undo" sau ceva de genu
si gata

| deea_4985 a răspuns:

Pai s-ar putea sa aiba contul o problema thinking incearca sa iti faci altul poate reusesti asa big grin