| MojeGabriel1997 a întrebat:

Mi/am facut o pagina amus o ora si am nevoie de un nume pentru ea. Cel mai frumos nume primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Giutza_Gia_1995 a răspuns:

Depinde ce pagina este. Dar ai putea incerca numele de " Ring o ring o roses", iubesc numele asta.

| MojeGabriel1997 explică (pentru Giutza_Gia_1995):

Ai putea sa imi dai o lista ai lunga cu nume, te rog frumos

5 răspunsuri:
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Depinde pentru ce e pagina. De chestii romantice ia si tu: te iubesc si infrumuteseaza-l:...:*Te Iubesc*:...
Daca e de comedie: Razi mai tare, Mori de ras, Radem mai tare ca niciodata. Daca are si o mascota, de exemplu Curaj, cainele fricos, zici si tu: Curaj rade cu voi.

| MojeGabriel1997 explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Pai as vrea un nume frumos, este o pagina, care posteaza toate tipurile de poze, care fac audienta bineinteles

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

De toate peste tot

| Niklauss a răspuns:

"Chestii, Tresti"