| dennys10 a întrebat:

Mi-am facut o poza in oglinda dar aparatul a folosit si blitul si imi acopera jumatate din fata. Mi-as face alta poza dar aceasta imi place foarte mult. Imi poate da cinevaun program care sa poata sa inlature blitul?

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva...
http://glumetu.do.am/1/fofoinoglinda.jpg

| 愛日本 a răspuns:

Dacă îl înlătură ce faci? Nu are cum să îţi facă şi ceaialaltă parte a feţei... ia mai gândeştete şi tu puţin

| skama18 a răspuns:

Nu cred ca o sa poti inlatura blitul. trebuie un specialist de imagine ce are in spate mule ore de muna.adica cred ca vrei sa fie o imagine impecabila, asa poti incerca tu online pe picnik.com dar slabe sanse.fa-ti alta poza si nu mai folosi blitul in oglinda

| ĄℓтNuмЄ a răspuns:

Pai nu stiu daca exista editator de ala,happy dar poti sa o lasi asa daca iti place happy

| Ebsghjs a răspuns:

Photoshop cs2. happy