| anonim_4396 a întrebat:

imi poate spune cineva cum sa fac ca atunci cand fac poza cu telefonul blitul sa ramana aprins si sa nu palpaie blitul in timp ce fac poza? Dau funda

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

E inutil să ții blitz-ul pornit și după sau înainte de a face poza. Eventual alege din meniul aparatului foto ca blitz-ul să nu fie pe automat și doar PORNIT și va lumina necondiționat atunci când apeși să faci poza

8 răspunsuri:
| Gio21 a răspuns:

Bună! Poți sa pornești lanterna. Asa faci poza și blițul rămâne pornit.

| sierra1 a răspuns (pentru Gio21):

Ba nu poți!

| Gio21 a răspuns (pentru sierra1):

Eu zic sa mai încerciwinking
Era doar o părere.

| sierra1 a răspuns (pentru Gio21):

Presupun că ai telefon. Lanternă + aparat foto nu merge,

| Gio21 a răspuns (pentru sierra1):

Nu cred ca era vorba de aparat foto. În întrebare spune despre telefon. Crezi ce vrei. Nu as fi spus dacă nu as fi încercat și nu eram sigura ca merge.winking

| sierra1 a răspuns (pentru Gio21):

"Nu cred ca era vorba de aparat foto"

aparatul foto al telefonului. Nu merge pe presupuneri ci pe testate. Probabil ai văzut și tu că nu merge. Admite asta și gata!

| Gio21 a răspuns (pentru sierra1):

Este camera foto a telefonului. Citește mai bine. Am încercat deja și merge. Repet, "NU AS FI SPUS DACĂ NU AS FI ÎNCERCAT"

| sierra1 a răspuns (pentru Gio21):

Ce vorbești? Pe telefonul fix eventual!