| iuandfto a întrebat:

Mi-am facut un blog despre skateboarding. Ce trebuie sa pun pe el? Dau fundita pentru cele mai bune idei.

16 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Despre cum funcţionează avioanele cu kerossen.

| dot a răspuns:

Ar fi trebuit sa stii toate astea inainte sa te gandesti sa faci un blog.

| danbnz a răspuns:

Articole despre partea tehnica, echipamente, istoria acestui sport, ce cum unde se gasesc aceste skate-uri, intr-un cuvint un mic dictionar despre acest mod de activitate sportiva... si las-o dracul de fundita, zi mersi ca sint in toane bune si nu te-am ars pentru chestia asta...
http://www.tpu.ro/......ndita-dau/

| slam a răspuns:

Vreau si eu ID-ul tau happy

| only me a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa pui tehnici de skateboarding, locuri in care se practica, vedete in acest sport, evenimente din fiecare zi, saptamana... ai foarte multe lucruri pe care le poti pune.

| IrxnIroxyI a răspuns:

Bunalove struck!
Iti recomand sa pui:
1.Modele de skateboard-uri.
2.Filmulete cu diferite scheme.
3. Povesti din lumea skateboarding-ului (gen biografia celui mai mare skater).
4. Avantajele skateboarding-ului.
5. Episoade din Zeke si Luther ( glumeam ).
6.Secretele unui skater profesionist.

Sper ca te-am ajutat.Cand e gata, sa-mi trimiti si mie link-ul sa vad daca a aparut vreo idee de-a mea.Pana atunci, succes sa-ti gasesti subiecte!

| Danyyyyy a răspuns:

Pai tot ce are legatura cu skateboarding `ul

| R0b3r7o a răspuns:

Off off nu ar fi trebuit sa iti raspunda nimeni pentru ca dai fundita! pe mine unu nu ma mai intereseaza daca iau sau nu fundita! ca sa ajungi expert trebuie sa raspunzi fara sa ceri fundita, ca altfel nu primesti funda! bafta!winking

| DdDdde a răspuns:

Pai multe imagini si destul de marfa ca sa zic asa, videoclipuri cu skateri profesionisti sau cele mai noi evenimente legate de skateboarding...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipuri de skateboard tipuri de roti pentru skatebord miscarile care se adopta cand mergi pe skate... si niste grafiti asa sa fie mai cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie de unde pot invata skeme cu skateboardubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai videoclipuri cu skateri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde dragu vrei sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cu tine ba skebordingu in semna fiteza si perico eu sunt skebordist hai sa ne intrecem

| alexutza_7042 a răspuns:

Ai putea pune :,(pe prima pagina) o "poveste" despe ce reprezinta pentru tine si pentru prietenii tai skatebording-ul (ca sa fie mai cptivant cere-le vizitatorilor sa isi spuna "povestile" lor),(daca reusesti sa gasesti) de unde a inceput totul si eventual povestile marilor "legende" in acest sport, imagimi cu skateri si modele de skatebord, ai putea creea o pagina pentru incepatori, in care sa le explici ce trebuie sa faca la inceput(eventual in niste filmulete cu tine), sa pui filmulete si poze cu tine sau cu altii in actiune, sa pui "anunturi" (sa scrii cand se organizeaza vreo competitie sau poti organiza chiar tu una), poti sa le ceri vizitatorilor adersa de e-mail (daca aveti preocupari comune puteti lega o prietenie) Cam atat am gasit pe moment. Oricum, succes!

| Drafff a răspuns:

Probabil poze cu skateuri si stiri despre Tony Hawk modeluri noi de skateuri si tot felul de filme cu miscari.Pe scurt tot ce are legatura cu skateurile lol