| RockOut4ever a întrebat:

Mi-am facut un blog prin blogger dar nu il gasesc daca dau search pe google cu numele pe care i-l-am dat. Ma poate ajuta cineva? Ce trebuie sa fac? Primul raspuns corect primeste fundiza.

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Un blog, site sau forum nu apare in google peste noapte. Trebuie sa ai rabdare. Dar poti sa grabesti aparatia in google manual prin http://www.google.ro/addurl/?hl=ro&continue=/addurl

| mayapop a răspuns:

Intri la setari- elementar si a si a 4-a optiune este "Permiteţi motoarelor de căutare să vă găsească blogul?" si selectezi "Da"apoi salvati setarile si gatatongue trebuie sa apara daca nu apare chiar pe prima pagina navigheaza la mai multe pagini, pentru ca e posibil ca numele ce il ai la blog sa fie destul de comun si sa iti dea mai multe rezultate de la alte posturi cu acelasi numehappy
Am si eu o intrebare, caut urgent un film, te uiti te rog la ultima intrebare publicata de mine poate ma poti ajuta si tu?big grin