| ItachiUchiha a întrebat:

Mi-am luat ieri o trotineta si vreau sa invat freestyle-uri de incepatori dar nu prea periculoase.

5 răspunsuri:
| xSkrillex a răspuns:

Intra pe youtube si vezi

| infohas a răspuns:

Daca vrei sa ajungi pe o cale usoara nu te lua dupa ce spun, dar daca vrei calea grea si poate mai sigura urmeaza cativa pasi:
1.Invata sa mergi pe ea.
2.Incearca scheme usoare pana iti reusesc.
3.Asigurate ca ai protectie ca daca incerci ceva mai greu sa nu ajungi in spital.
4.Incearca alte scheme si fi sigur pe tine.
5.Incearca ce schema de incepator doresti.

| Bogdanღ a răspuns:

Salut, am vrut sa te intreb de unde ti-ai cumparat trotineta si la ce pret, vreau si eu sa ma apuc dar sunt trotinete la preturi de 7 milioane si mi se pare exagerat...

| ItachiUchiha explică:

Cu doua milioane din realu de langa praktiker.

| Vulpicable a răspuns (pentru Bogdanღ):

Daca vrei sa te apuci de facut trickuri ca lumea, ia-ti una de la experti. Adica Razor. sunt trotinete americane, iar tipii aia stiu ce fac. le construiesc impreuna cu rideri profi. Uite aici ca sa iti faci o idee http://www.youtube.com/watch?v=clWqr_IeCuY

au trotinete bune de trickuri la preturi ok (pana in 400 de lei). de exemplu Pro Model ca aici http://www.ciclop.eu/razor-pro-model.html