| мιcυтѕαααα a întrebat:

Mi-am luat inca o pisica. Metis persana de 3 luni. Cealalta pisica a mea, care are 8 luni si este corcitura de birmaneza s-a acomodat cu ea in trei zile foarte bine. Este fericita oare ca i-am luat un puiuts de pisica? Asta de 8 luni o linge foarte mult pe asta mica si doarme cu ea in acelasi culcus. Asta de 8 luni este fericita ca i-am luat puiutsul acesta? Multumesc!

1 răspuns:
| Akuryo a răspuns:

Posibil sa fie fericita, adica avand in vedere ca este mai mare, pe aia mica o crede puiul ei, daca s-a atasat de ea atat de repede:.happy