| мιcυтѕαααα a întrebat:

Mi-am luat ieri inca o pisica. Metis persana. Dar pisica mea birmaneza inca o respinge si face urat si nu vrea sa stea langa ea. Incerc sa le obisnuiesc dar nu exista un mod mai rapid? Multumesc!

2 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Pune-le sa se uite la filme porno cu pisici. laughing

| negru30 a răspuns:

Iti trebuie rabdare - o va accepta fff greu daca o va accepta totul depinde de tine Pisicile sunt foarte rele Inca nu te-a muscat cd ai vrut sa pui mana pe ea? Ai rabdare si arata-le dragoste la amandoua la fel Sunt multe de spus dar sfatul meu este sa ai rabdare