| Duucu a întrebat:

Mi-am luat un router wireless EDIMAX BR-6228nS ca sa pot sta pe telefon pe net, dar ca atunci cand umblu pe internet pe telefon mi se incarca greeeeu paginile.plssss help, dar funda!

3 răspunsuri:
| PsyhoLynxLynx a răspuns:

E de la telefon.Cel mai bun sfat e sa cauti pe google-ul telefonului "Opera mini", ili instalezi siti va merge netu mult mai repede.

| PsyhoLynxLynx a răspuns:

E de la telefon.Cauta pe google-ul mobilului "Opera mini" si instaleazao.Iti va merge netum mult mai repede.

| Duucu explică:

Ma dar mie imi mergea foarte bine netu cand ma conectam cu alte routere oh go on