| Green a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsul cu succes, cu un cd original xp, dar problema e ca a mai fost folosit de unchiul meu.
Cum fac sa scap de activarea de 30 de zile? Daca il activez, ar putea sa nu-mi mai mearga?
Este windows xp - versiunea 2002 - service pack 2
Dau fundita happy!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca nu-l mai foloseste el si nu mai are update-ul automat lasat pornit de pe acel windows poti sa-l folosesti, sau poti sa-l activezi, dar sa dezactivezi update-ul automat de la unchiul tau, tu vei beneficia de update insa el nu