| RwoarrxKandii a întrebat:

Mi-am sters contul` de hi5.Mai este o sansa sa mi`l reactivez? Daca da, cum? Plzzz

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Dai la logare si bagi datele tale apoi apare reactivare cont si vei gasi datele pe care le aveai inainte

3 răspunsuri:
| alandala a răspuns:

Daca insisti si pe TPU, posibil sa iti fie sters si aici, dupa numele pe care il ai setat.

| Nirvana a răspuns:

Da sigur ca il mai poti reactiva. Intra pe hi5 si baga e-mailul si parola pe care le aveai la hi5 tau. O sa iti apara un dreptunghi care o sa iti spuna ca respectivul cont a fost sters si o sa te intrebe daca vrei sa-l reactivezi. Da click pe chestiunea aia cu reactivatu si dupa o sa-ti apara un text unde o sa-ti zica "mergi la pagina ta"sau ceva de genu. Oricum o sa iti dai tu seama ca e simplu.

| MyRu13 a răspuns:

Sigur ca da
intre din nou
si iti va scrie daca vrei sa ti'l reactivezi :d