| blondyna96 a întrebat:

Mi-am sters din greseala adresa de messenger. stie cineva daca o pot recupera? va rog, ajutati-ma.am nevoie de ea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai încă adresa de email pe yahoo, atunci ai şi adresa de mess, care este identică userului.

1 răspuns:
| RGK a răspuns:

Slabe sanse sa il stergi din greseala pentru ca te pune sa confirmi ca esti sigur ca acest lucru se poate face.
Cat despre recuperare, am o proasta impresie ca scrie clar acolo ca nu se poate face. Insa poti intra la un prieten sau sa iti faci un alt ID si sa intri in meniul de stergere si sa citesti atenta tot ce scrie acolo