| ♀ кɨđµ°♀ a întrebat:

Mi se intampla mereu sa stiu cine ma suna, pot simtii ce se intampla cu 10, 20 de minute inainte
am cumva puteri paranormale?
RASPUNDETI PLEASE!

10 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Eu.cand eram mai mic. visam ce urma sa se intample in urmatoarea zi si presimteam anumite lucruri gen : degeaba te duci la ala ca simt eu ca nu-i acasa, sau primesti un telefon de la cutarica... mda ciudat. Omul e inzestrat cu, capacitati interesante. lucrurile astea sunt dovedite, telepatia e normala, numai daca am putea folosi mai mult de 12% din creier. ce ar fi.

| ♥.Sagemix a răspuns:

Cred ca ai o imaginatie prea dezvoltata. Prea mult TV.

| Biutzuca a răspuns:

Se poate.si mie mi s-a intanplat faza cu pc-ul.sora-mea my-o schimbat parola si am presimtit eu

| Luori a răspuns:

Este doar un presentiment, stai linistita.

| andreii2 a răspuns:

EU zic sa joci la loto. poate castigi.

Ai multa imaginatie;.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci prea multe probleme. Daca ceva vine pur si simplu fara sa vrei, fara s-o gindesti ce rost are sa te gindesti intens dupa aia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vad intr-un fel ce o sa se intample.De cand eram mica(cam de la 10 ani)

| alex90_9133 a răspuns:

Acelasi lucru mi se intmpla si mie.

| kymura a răspuns:

Stii si eu am impresia uneori ca mi ss-a mai intamplat un lucru dar observ chestia asta numai in moment-ul in care se petrece(sensatie de dejavu)dar m-am obisnuit cu ideea e bine daca stii cine te suna cu 10 minute inainte ca stii daca ii raspunzi sau nu :d

| AiVreaU a răspuns:

Eu presimt cand moare careva...cand o murit Michael Jackson cu cateva zile inainte incepusem sa fiu nelinistita si in noaptea in care murit m-am trezit brusc din somn pe la 2-3 si am auzit la stiri ca, cam pe at o murit. Dup aia s-a terminat perioada de nelinistire.