| SkullDrawer a întrebat:

Mia iesit un cos intre ochi si daca incerc sa il sparg ma doare foarte rau.Cum as putea sa il sparg fara sa ma doara si fara sa imi ramana urma?

Răspuns Câştigător
| PaUl500 a răspuns:

Puneti ceva pe ochi da sa ai griza si da cu vata si spirt. FUNDA PLS

3 răspunsuri:
| Kitty20 a răspuns:

Poti sa te dai cu o solutie si sal spargi incet ca urma o sati ramana...

| Gabriela_Mihaela_1990 a răspuns:

Nu iți recomand sa il spargi. E posibil sa se facă mai mare si daca il spargi o parte din infecție ajunge in sânge, si o sa iți apară mai multe in zona respectiva cu timpul

Caută ulei 100% pur de arbore de ceai(tea tree) de la Thursday Plantation, Pui pe un bețișor de ureche câteva picături si dai pe cos, o sa il usuce foarte repede.
La mine funcționează mereu si iți recomand cu încredere.

| AndraaP a răspuns:

Nu iti ramane urma la cosurile pe care le spargi straight face