| RaR a întrebat:

Miar merge call of duty 4 pe placa video Intel(R)G41 express chipset? Are mememorie de 1024 mb

Răspuns Câştigător
| AdkVodka a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ scrie aici jocul si v-a verifica daca merge sa-l joci. Calculeaza singur toate chestiile

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Cauta pe google cerintele pe care le cere jocul call of duty 4, ca eu asa fac cand incerc un joc nou.

| Apotamkin a răspuns:

Cel mai bine intra aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ alegi jocu care doresti si iti va spune daca poti sau nu rula un joc si ce trebuie sa schimbi pentru a putea juca