| DeNiUTzU a întrebat:

Buna TPU

Am un pc.2 gb ram, hdd wd 500 gb, 2.60 ghz placa video Intel g33/g31 express chipset family 384 mb.imi merge bine call of duty 2? sau alte call of duty

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FMSAlin a răspuns:

Viziteaza site'ul "can run it" de pe google dar mai intai sa instalezi JAVA si el iti "calculeaza" piterea PC'ului tau.

| DeNiUTzU explică (pentru FMSAlin):

Stiu am vizitat, dar stiu ca nu merge mereu bine.

| FMSAlin a răspuns (pentru DeNiUTzU):

Recomand acest site pentru ca il folosesc de aproape 3ani si pana acum nu mi-a gresit.

| DeNiUTzU explică (pentru FMSAlin):

Pe can you run it abia zice ca imi merge gTa san andreas la minim ..pentru ca la 70 % din jocuri imi cere upgrate la placa ..si asta nu stiu sa fac denis_beeT0n23 id meu.

| FMSAlin a răspuns (pentru DeNiUTzU):

Sa imi dai accespt eu sunt popescu_alin**.

| DeNiUTzU explică (pentru FMSAlin):

Da o eroare de server la adaugare.

| DeNiUTzU explică (pentru DeNiUTzU):

Da ma poti ajuta?