| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Mierucuri se vor afisa rezultatele in urma repartizarii computerizate pentru a afla la ce liceu intram. Intrebarea mea este daca se vor afisa pe net sau vom merge la scoala ca sa aflam? Dau funda

Răspuns Câştigător
| RoIT a răspuns:

Sistemul pentru afisare este destul de complex. Dupa ce toate rezultatele sunt centralizate trebuie sa fie aprobate de seful de comisie, dupa care sunt tiparite si afisate la scoala si cam la 10 minute dupa ce le aproba se vor afisa si pe site-ul ministerului, mai exact pe admitere.edu.ro. Iti doresc mult succes sa intrii unde-ti doresti tu.

Prof. Univ. Dr. Popescu Mihai
Universitatea de Medicina si Farmacie Carol Davila

3 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Cu siguranta se vor afisa la scoala. Dar se va afisa si pe internet.
Eu am aflat de pe internet, de pe site-ul inspectoratului judetean (edu.ro a afisat mai tarziu).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea amândouă: să mergi la şcoală sau să afli pe net.

| CrystyCRS a răspuns:

Eu cred ca se vor afisa pe net si la scoala. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy