| Carina12345 a întrebat:

Am terminat clasa a 8-a. Cica azi s-ar afisa rezultatele in urma repartizarii computerizate la Evaluarea Nationala pe internet, pe edu.ro. Cei care stiti, va rog sa-mi spuneti si la ce ora vor fi afisate acestea.

Răspuns Câştigător
| DreamerBoy a răspuns:

Buna.
Rezultatele repartizarii computerizate vor fi disponibile pe site-ul www.admitere.edu.ro si se vor afisa astazi pana la ora 16:00.
Succes si sper sa intri unde iti doresti!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| BlankWhite a răspuns:

Posibil pe la ora 12:00

| NoctisFive a răspuns:

La 12

| Diana_Dya_1978 a răspuns:

La ora 12, deoarece la ora 12 au aparut și rezltatele la en și și contestațiile happy