| i_love_you_and_i_am_cool a întrebat:

Miley cyrus, ashley tisdale, selena gomez, demi lovato, vannessa hudgets sau emily osmet? care este preferata voastra si de ce?

86 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato, e cam uarata! miley cyrus are multe fite! selena gomz e ok.puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot alege toate sunt splendide si le iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai frumoase si dragute sunt:demi lovatosi miley cyrus le ador si le iubesc foarte mult si ar face o pereche de cele mai bune prietene foarte buna seamana mult si le iubesc sper sa se impace dupa cearta lor nu stiu daca este adevarat dar demi lovato a declarat ca nu lui miley si unei prietene mai vechi dea ei si a zis ca in continuare sunt cele mai bune prietene miley si demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma miley cyrus, se da in spectacol in hannah montana nati vazut cum se comporta cu lili si a fost un episod in care miley arata foarte prost si nici peruca nu era aranjataiar selena arata su perb dar mie imi place demi deoarece canta mai bine decat miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Selena Gomez - e frumoasa, canta bine si e o actrita foarte buna
2.Demi Lovato - e draguta, amuzanta si o foarte buna actrita
3.Ashley Tisdale - e frumoasa si joaca foarte bine orice rol
4. Emily Osmet - e frumoasa, buna actrita dar nu e prea cunoscuta
5.Miley Cyrus - e frumoasa, canta bine dar e destul de fitoasa
6.Vanessa Hudgens - nu imi place nimic la ea (poate doar putin vocea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferata mea este miley cyrus, selena gomez, vanessa hudgets, ele sunt prefaratele mele pentru ca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva patetic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Miley Cyrus e cea mai tare, are cea ma tari melodi
2. Emily Osment este simpatica
3.Demi Lovato imi place cum canta
4.Selana Gomez imi place decat o melodie a ei
5.Vannesa Hudgets nu place deloc de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Miley Cryus este cea mai tare cantareata(ceia ce nu stiti voi ca miley se marita cu un australina)
celalate sunt pe locul doi.
celor cale nu le plac miley sunt nistes prosti cu spume la gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Miley, Ash, Demi si Selly sunt cele mai tari...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez pentru ca este foarte frumoasa si imi place in ce filme joaca:cinderrela story, si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu. Selena si demi pentru ca sunt frumoase si dragute si mai sunt si bff.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferata mea este selena gomez pentru ca e frumoasa si talentata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare are felul lor dea fi dar mie imi place de selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena pe locu 1 si mi; ey pe locul 2 peurma vine ashley, vanessa si emilly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi place foarthe mult de Ashley[canta foarthe bine, imi place stilul ei`, si cum canta ]
apoi d` Miley
Selena
Demi
Vanessa
Emily

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley tisdale are o voce ft frumoasa dar si celelalte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate vedetele sunt fitoase! dar nu se arata in public decat miley! oricum cea mai faina ii selena sau vanesa! e cea mai frumoasa canta cel mai bine... emili parca e baiat! iar miley ...ati vazut ce concert a avut lka lisabona? GROAZNIC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena apare cel mai mult la disnei chanel! si la hanah montana, si la magicienii din waverli place, la zac si codi, la soni si steluta ei norocoasa e cea mai fain a, canta cel mai bine dar ce face milei, nu e adevarat in episoade! asa-i da rolu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate imi plac la nebunie dar cel mai mult milley apoi ashley apoi Demi apoi Emily apoi Vanessa.Hai Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea selena si demi pentru ca sunt bune actrite sunt destepte sunt frumoase...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus nu e de loc frumoasa si arata ca o baba de 80 de ani si in plus e tare fitoasa si mereu ne la locul ei face niste mutre de te sperii in concluzie e urata ce sa mai.in schimb imi place selena e o fata frumoasa si desteapta la fal ca demi si canta si bine.pe celelalte nu le prea cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am raspuns mie imi plac ambele suntari, frumuase, destepte si au o voce frumuasa aproape toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selennaaa e no1; x chiarr daca toata lumea zice d miLeylaughing nu pot sa sp ca nu`mi place miley`. darr sellena e no1 lla minelove struck ceL mai mlt imi plcc d iaa si d demi; x darr si miLeythinkinglove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult imi place de miley cyrus si pe locul 2 e selena gomez pe 3 este vanessa. Cel mai mult imi place de miley pentru ca canta ft frumos si are niste melodii super si de selena imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plase cel mai mult de miley cyrus, apoi de ashley, iar pe vanessa o urasc din tot sufletul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din toate raspunsurile vad ca miley are fite si nu e asa va inselati pentru ca ea nu are fite e chiar de treaba...desteapta,frumoasa,iar selena e tot la fel nu stiu de ce nu o apreciati si pe ea ci pe demi sau ashley ori vanessa nu ca demi nu ca ar fi de treaba sau ceva dar nu stiu ce vedeti la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez si demi lovato pentru ca sunt dragute si frumoase iar miley e o urata si o prefacuta, o urasc pe miley.