| BlackMan a întrebat:

Mocheta buna si ieftina... magazin si pret. sunt din Bucuresti.
Geamuri termopan bune si ieftine ...magazin si pret.:*:*:*

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Vezi la mica publicitate, pe anuntul.ro.

mira
| mira a răspuns:

Termopane ieftine, nu stiu cat de bune fiindca nu ma pricep, la fabrica de pe Penes Curcanul in statia de metrou Mihai Bravu.Am colaborat recent cu ei.Foarte parolisti.Sotul meu stie mai bine, dar acum se odihneste.

| albastrel a răspuns:

Poftim?hee hee

| X...yop...x a răspuns:

Te pot ajuta decat la geamuri termopan deoarece tata se ocupa cu asa ceva la daab glass company termopane rehau site:www.termopanedecalitate.ro

| BlackMan explică:

Aaa am uitat sa zic ca asta cautlaughing