| Floriin7 a întrebat:

Mountain bike sau BMX? happy

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Mountain Bike

| midiots a răspuns:

Mtb

| TSO7 a răspuns:

Depinde in ce sens o folosesti. Daca vrei sa te plimbi mai mult, sa mergi la scoala pe ea e mai recomandat un Mountain Bike. Dar daca vrei scheme sa mergi prin parc cu prietenii cred ca BMX ti s-ar potrivi.
winking

| TheAnnoyingRocker a răspuns:

Depinde unde staibig grin
-Mountain Bike la tara
-BMX la oras

| Paulutzu a răspuns:

Mountain bike daca vrei doar sa te plimbi si bmz daca vreis a faci scheme conteaza si ce bani ai

| FlameNight a răspuns:

BMX e mai superwinking.

| gViNt a răspuns:

Bmx-ul este mai usor decat MTB-ul si poti sa faci scheme mai usor cu BMX-ul.Mai bine un BMX.

| Vlady_6891 a răspuns:

BMX.am eu mountain bike.e misto si mountain bike da zic mai bine sa-ti ei BMX

| Roby_Robert_1997_yYPi a răspuns:

Daca vrei un mtb calumea trebuia sa bagi o gramada de bani in el ( propria experienta )... in schim bagi bani si in bmx dar e mult mai bine, ce vreau sa zic e ca iesi mai ieftin cu un bmx decat un mtb...