| Black a întrebat:

Multa lume nu alege nici un raspuns castigator, cu toate ca i-a fost de ajutor...
De ce?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Ehh, chiar dacă nu-l dau ei, răspunsul se desemnează câştigător în mod automat, în funcţie de numărul de voturi " folositor " şi " inteligent " primite de la membrii comunităţii. Îţi doresc o zi minunată! happy

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu stiu, din cauza asta nici eu nu mai pot manca de vreo 3 zile.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pentru ca nu ajuta decat la puncte, care sunt inutile daca analizezi bine scopul fiecaruia aici.

| Vizitiul a răspuns:

Astea-s chestii minore, mai, mai, mai...ma abtin de la comentarii!

| fluturas a răspuns:

Ii criza de fundehee heewinking

| bnj a răspuns:

Black, daca ai intrat pe TPU pentru recunostinta, inseamna ca si in viata de zi cu zi astepti recunostinta pentru faptele bune pe care le-ai putea face. Nu e vorba de recunostinta, e vorba de ajutorul dat semenilor tai. Punctele sunt doar puncte, maine sparge cineva TPU.ro si sterge tot tot tot din el, ce te faci cu punctele atunci?
PS. catre TPU: nu a fost o amenintare, am dat doar un exemplu.

| BuBuLyNa a răspuns:

Pentru ca sunt egoisti si nu vor ca ceilalti sa aiba mai multe raspunsuri castigatoare ca ei sau nu au timp sa mai intre si sa aleaga, dar nu poti sai condamni pentru asta

| Black explică:

Vad ca unele persoane au inteles total gresit. Nu sunt aici pentru fundite, dar ma uitam si am vazut de ex ca la intrebarile la care scrie si : ofer fundita... toata lumea se baga... iar la restul mai putini
Iar eu nu m-am inscris aici pentru fundite, ci pentru a ajuta si a fi ajutat, asa ca va rog sa va abtineti de la comentariile jignitoare.
Multumesc tuturor celor care mi-au raspuns happy
Am pus intrebarea aceasta pentru ca am vazut ca ai nevoie de fundite pentru a deveni expert TPU (un lucru de care chiar nu imi pasa) dar am observat ca doar 1-5% din raspunsurile expertilor sunt castigatoare laughing si vroiam sa vad ce credeti... dar daca aveti chef sa raspundeti prin comentarii de 2 bani, nu va mai obositi, chiar nu e nevoiewinking
Succes!

| al3utzu a răspuns:

Daca vrei fundita raspunde la ale mele.

| PlAC a răspuns:

Daca stai dupa fundite rau faci.

| PlAC a răspuns:

Scz pentru ca am inteles ca ai pus alta problema.

| LeonHARD a răspuns:

Lenea e cucoana mare. Uni uite cine îi ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca dupa ce vad raspunsurile uita sa desemneze si raspunsul castigator :-s

| love_cat a răspuns:

Poate asteapta toate raspunsurile, iar apoi uita:-P