| CrysaCrysy a întrebat:

De ce eu nu am nici un raspuns castigator? Eu am raspuns la multe intreburi dar nu am nici unul castigatorcrying. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| seen a răspuns:

Daca o persoana considera ca sfatul tau e vital ati acorda puncte din proprie initiativa

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai dat maxim 30 de raspunsuri, de 1-2 randuri, unele pline de vulgaritati si jigniri, altele cersind fundite. Esti norocoasa ca nu ai fost sanctionata pentru comportament suburban.
Trebuie sa dai raspunsuri elaborate, care sa rezolve problemele serioase ale oamenilor ca sa meriti funditele. Deocamdata nu cred ca ai demonstrat ca ai merita asa ceva.