| мιcυтѕαααα a întrebat:

Multi au zis pe desenatori " Greva! Cont parasit!" Din ce cauza si-au parasit contul? Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| z0z0x a răspuns:

Din cauza ca adminii au "parasit" siteu si iau lasat pe toti cu ochii-n soare, asta e ce stiu eu, si de cand lau parasit da o gramada de erori, eu am contul asta nou de 3 zile ( am mai avut unu inainte) si mi-a dat peste 20 de erori la cele 10 desene care am incercat sa le fac, am ramas doar cu 4 straight face si uitate acolo la "COMENTARII" ca toti scriu despre "Doamne Hebe" si erori happy atat am aflat si euwinking

3 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Te voi lamuri eu. Deoarece administratorii nu au mai intrat de mult pe Desenatori si totul a luat-o razna! Unele desene au ajuns unde nu trebuie, etc., si ei spera ca, facand greva, totul se va rezolva. happy
Sper ca ti-am fost de ajutor si ca ai inteles!happy
Succes!winking

| Mangustă a răspuns:

Ca nu au ocupație oh go on Mai exact i-a deranjat că nu mai au administrator sau așa ceva Și pe mine m-au bătut mulți la cap pe mess despre asta. Da ce-s eu frate ca sa stiu?! laughing
Ma rog, nu cred ca ar trebuie să îi dai prea mare importanța. Dacă îți place să desenezi nu trebuie să îți pese ce fac ceilalți oh go on

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Hikari are dreptate, dar si Mangusta. Daca ar fi dupa mine as uni rasp da nu am facutt-o sa nu copiez chiar in halu asta.